Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

Patronat medialny: Umbraco Festival już po raz drugi w Krakowie!

Umbraco Festival – już  po raz drugi w Polsce! Zapoczątkowany w UK odniósł niesamowity sukces. W ciągu siedmiu lat festiwal w Wielkiej Brytanii stał się inspiracją do nauki, działania i miejscem spotkań z najlepszymi programistami w społeczności, ustępując jedynie wielkością Umbraco Codegarden w Danii. W tym roku zapraszam na drugą już edycję festiwalu do Krakowa.

Fot: Organizatorzy Umbraco Poland Festival.

Tak więc, jeśli dopiero startujesz z Umbraco, jest to niesamowita okazja, aby spotkać się ze świetnymi ekspertami i dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego programiści na całym świecie uwielbiają pracę z tym systemem zarządzania treścią.

Podczas tegorocznej edycji wśród zaproszonych gości jest sam twórca Umbraco Niels Hartvig, który zaprezentuje nam swój festiwalowy keynote. Nie zabraknie również kawy, umbracowych upominków i wyśmienitego poczęstunku. Po pracowitym dniu organizatorzy zapraszają na after party.

Co, gdzie, kiedy?

Festiwal odbędzie się 15go września w Starej Zajezdni przy ulicy Świętego Wawrzyńca 12 w Krakowie. Formularz rejestracyjny i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie UmbracoFestival.pl oraz na Facebookowym wydarzeniu Umbraco Poland Festival. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konferencji!

Umbraco Poland Festival został objęty patronatem medialnym przez bloga StrefaKodera.pl.

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest