Informacje o nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych prosto na Twojej skrzynce e-mail!

W październiku zapraszam na 4Developers Kraków!

Jeżeli kręci Cię świat programowania, to 4Developers jest dla Ciebie, tym bardziej, że odbywa się dosłownie tuż obok! Zapraszam na lokalną edycję największego Festiwalu Technologicznego w Polsce. Blog StrefaKodera.pl został Media Partnerem tego wydarzenia – wybierzmy się tam razem!

Fot. Organizatorzy 4Developers.

Pierwsza krakowska edycja odbędzie się już 15 października

4Developers Kraków to wydarzenie skierowane dla osób zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych w temacie programowania. Interdyscyplinarny, ale i kameralny charakter wydarzenia gwarantuje mnóstwo okazji do ciekawych dyskusji. Agenda tworzona jest z myślą o wiodących potrzebach lokalnej społeczności, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na tematy związane z .NET, JavaScript, Python i Architekturami Aplikacji – nie może Cię zabraknąć.

Podczas wydarzenia będziesz mieć możliwość osobistego poznania i porozmawiania z ekspertami ze świata IT, spotkasz wielu fajnych ludzi, wymienisz się spostrzeżeniami, spędzisz miło czas, a przede wszystkim – poszerzysz swoją wiedzę o dodatkowe umiejętności!

Uważasz, że 4Developers jest dla Ciebie? Dołącz teraz!

Chcesz dowiedzieć się co słychać w lokalnej społeczności IT, spotkać się z przedstawicielami innych dyscyplin i spróbować czegoś nowego?

Już teraz skorzystaj z okazji, by wziąć udział w 4Developers Kraków. Specjalnie dla naszej społeczności organizatorzy przygotowali 15% zniżki na bilety! Wystarczy, że podczas rejestracji podasz kod: MP_strefakodera.

Wszelkie informacje znajdziesz na stronie: krakow.4developers.org.pl

Spodobało się?

Jeśli tak, to zarejestruj się do newslettera aby otrzymywać informacje nowych artykułach oraz akcjach edukacyjnych. Gwarantuję 100% satysfakcji i żadnego spamowania!

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest